Zamykanie naczyń Veinwave

Aparat Veinwave® oparty jest na nowej technologii, wykorzystującej zjawisko termokoagulacji w celu zamykania naczyń. Urządzenie przeznaczone jest do zamykania zdegenerowanych drobnych naczyń powierzchownych skóry oraz naczyniaków rubinowych, praktycznie na całym ciele.

Za pomocą Veinwave® można zamykać naczynia i krwiaki rubinowe skóry w obrębie skóry twarzy, tułowia, stóp, a także zmiany naczyniowe, których nie udaje zamknąć się skleroterapią bądź powstają jako efekt uboczny skleroterapii. Pomimo wykorzystania igły zabieg jest mało inwazyjny i na twarzy powoduje jedynie lekkie zaczerwienienie skóry, które ustępuje po kilku dniach.

Na kończynach dolnych po zabiegu pozostają punktowe ślady (strupki), które schodzą po ok. 1-2 tygodniach, a czerwone ślady po naczynkach znikają po 3-4 tygodniach. Nie ma konieczności stosowania terapii uciskowej (podkolanówki, pończochy, rajstopy), choć przy nasilonych zmianach może ona poprawić skuteczność zabiegu. Po zabiegu urządzeniem Veinwave® nie ma potrzeby unikania promieniowania UV, a zatem zabieg może być wykonywany o dowolnej porze roku.

Cennik

Zamykanie naczyń Veinwave 1 h

360 zł

Usuwanie naczyniaków rubinowych (do 10 szt.) 1 h

250 zł

Umów się na zabieg

Chcesz skorzystać z zabiegu Veinwave? Skontaktuj się z nami, aby wybrać najdogodniejszy termin.