Warszawa +48 603 212 288

Kraków +48 603 212 288

Klinika

O nas

W Dormio-Clinique do Państwa dyspozycji pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Każdego pacjenta otaczamy indywidualną, kompleksową opieką (lekarza, kosmetologa, fizjologa żywienia – w zależności od programu) i pozostajemy z nim w kontakcie podczas całej terapii. Niektórzy nasi pacjenci i klienci są z nami od lat, doceniając wdrażane przez nas programy przeciwstarzeniowe i z zaufaniem oddając się w nasze ręce. Celem naszych działań jest nie tylko poprawa estetyki, ale też pomoc w uzyskaniu lepszej jakości życia poprzez porady związane m.in. ze stylem żywienia, suplementacją, pielęgnacją czy zdrowiem ogólnym.

Dr Dorota Kowalczyk

Specjalista medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej z ponad 15-letnim doświadczeniem.

W 1991 r. uzyskałam Dyplom Lekarza na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Po studiach pracowałam jako anestezjolog, w specjalizującym się w urazach wielonarządowych, Klinicznym Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Św. Barbary w Sosnowcu, gdzie uzyskałam I stopień specjalizacji z anestezjologii i intensywnej terapii. Następnie podjęłam pracę w przemyśle farmaceutycznym, gdzie ponad 10 lat pracowałam ma stanowiskach menadżerskich. Na początku roku 2003 otrzymałam propozycję pracy jako kierownik produktu i sprzedaży w firmie zajmującej się toksyną botulinową. W ten sposób rozpoczęłam działalność w obszarze medycyny estetycznej, z ramienia zatrudniającej mnie firmy. Moja praca opierała się głównie na prowadzeniu szkoleń dla lekarzy w zakresie stosowania toksyny botulinowej w celach estetycznych.

Zdobyte w tym czasie wiedza i doświadczenie skłoniły mnie do podjęcia decyzji, by samodzielnie zająć się medycyną estetyczną i w 2004 roku rozpoczęłam indywidualną praktykę lekarską.

Mając do czynienia z pacjentami prezentującymi różny stopień zaawansowania objawów starzenia się, zainteresowałam się tematem mechanizmów starzenia się i możliwościami zahamowania go lub wręcz eliminacji jego przyczyn. Podjęłam zagraniczne studia podyplomowe w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej, które ukończyłam w 2008 roku z certyfikatem uzyskania międzynarodowej specjalizacji w tym zakresie. Od początku mojej pracy, jako lekarz medycyny estetycznej, prowadzę szkolenia praktyczne dla lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek w Polsce i za granicą. Jestem też wykładowcą oraz prowadzę ćwiczenia z technik iniekcyjnych w zakresie mezoterapii, wypełniaczy i zamykania naczyń na Podyplomowych Studiach Medycyny Estetycznej – studiach dla lekarzy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stale pogłębiam moją wiedzę i doskonalę techniki zabiegowe, bazując na najnowszych osiągnięciach i badaniach prezentowanych na najważniejszych pod względem merytorycznym kongresach międzynarodowych, w których regularnie uczestniczę. 

Zespół

Beata Lipińska

Office manager.

Małgorzata Urbaniak

Kosmetyczka, która szlify zawodowe zdobyła w najlepszych ośrodkach. Jej bliski związek z medycyną estetyczną trwa od wielu lat w tym od 8 lat z Dormio-Clinique. To wpłynęło na jej podejście do pacjentów i sposób prowadzenia zabiegów. Potrafi idealnie dobrać produkty i technikę oraz parametry w urządzeniach do zabiegów, a potem właściwą pielęgnację w domu. Pacjentki cenią jej umiejętności praktyczne, dbałość o bezpieczeństwo oraz konsekwencję i wsparcie przy realizacji naszych złożonych programów odmładzających lub modelujących sylwetkę. 

Edyta Skupiewska

Dyplomowana pielęgniarka anestezjologiczna, z wieloletnim doświadczeniem w intensywniej terapii. W Dormio-Clinique zabezpiecza zaplecze medyczne, realizuje usługi pielęgniarskie i asystuje przy zabiegach. Pacjenci cenią ją za profesjonalizm, a przy tym empatię i domowy klimat, jaki tworzy w czasie zabiegów. 

Monika Samul

Kosmetyczka, doświadczony praktyk i doradca w zakresie pielęgnacji skóry. Gładka napięta i skutecznie nawilżona skóra pacjentów Dormio-Clinique to jej główny cel, który skutecznie osiąga, a potem podtrzymuje na długi czas z dbałością o miłą atmosferę i dobre samopoczucie podczas zabiegów, także tych bardziej zaawansowanych.  Nie wiesz jaki kosmetyk wybrać? Zapytaj Panią Monikę, która idealnie dobierze  ten właściwy dla Ciebie. Oprócz pielęgnacji, wykonuje zabiegi modelujące sylwetkę, redukujące cellulit i oporną tkankę tłuszczową.

Iza Czajka

Fizjolog żywienia, autorka poradników „Dieta w wielkim mieście”, „Fitness w wielkim mieście”, „Domowa apteka”. W Dormio Clinique prowadzi żywienie osób aktywnych fizycznie, w tym także sportowców, żywienie przeciwstarzeniowe dla kobiet i mężczyzn, żywienie kobiet w okresie okołomenopauzalnym, żywienie w ciąży, profilaktykę żywieniową, leczenie żywieniowe pacjentów z otyłością, zaburzeniami funkcji tarczycy, nietolerancjami pokarmowymi, cukrzycą i innymi.

Nasza misja

Dziś medycyna estetyczna to nie tylko poprawa wyglądu. Indywidualnie dobierane kompleksowe terapie pozwalają realnie spowolnić proces starzenia się skóry. W naszej klinice „uczymy” też pacjentów profilaktyki przeciwstarzeniowej w codziennym życiu, aby nie tylko wyglądali, ale też czuli się młodziej.

Nasze kliniki

Dormio-Clinique ma dwie lokalizacje: na warszawskim Mokotowie oraz w zacisznej dzielnicy Krakowa, niedaleko centrum miasta. Nasi pacjenci mogą liczyć na dyskretną i profesjonalną obsługę. W Krakowie mieści się też i-Hairmed, założona przez dr Dorotę Kowalczyk klinika specjalizująca się w zintegrowanej medycynie włosa, w której pacjenci znajdą bogatą ofertę zabiegów odbudowujących owłosienie, łącznie z przeszczepem włosów i implantami.

Certyfikaty