Cennik

Konsultacje

Konsultacja zabiegowa / medyczna online – 30 min
Wliczona jest e-recepta.

220 zł

Konsultacja z trychoskopią/dermoskopią z wynikiem specjalisty – 1 h 30 min

550 zł

Konsultacja medyczna/zabiegowa – 1 h
Obejmuje wywiad lekarski, badanie przedmiotowe, zalecenia oraz plan zabiegowy. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, możliwe jest wykonanie zabiegu bezpośrednio po konsultacji.

330 zł

Wystawienie recepty elektronicznej
Receptę wystawiam na podstawie wywiadu pacjentom, którzy byli przeze mnie konsultowani osobiście w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

40 zł

Implanty Biofibre, przeszczep – konsultacja 1 h
Wstępna kwalifikacja pacjenta do zabiegu, która polega na zebraniu wywiadu, badaniu fizykalnym (jeśli on-line, to ocena zdjęć), zleceniu lub analizie wyników badań dodatkowych oraz na omówieniu z pacjentem metody leczenia i jej alternatyw. Cena dotyczy zarówno konsultacji w gabinecie, jak i on-line.

380 zł

Przeszczep włosów SmartGraft FUE – konsultacja 1 h
Kwalifikacja pacjenta do zabiegu przeszczepu włosów polega na zebraniu wywiadu, badaniu fizykalnym (jeśli on-line, to ocena zdjęć lub filmów), zleceniu i analizie wyników badań dodatkowych oraz na omówieniu z pacjentem metody leczenia i jej alternatyw. Cena dotyczy zarówno konsultacji w gabinecie, jak i on-line.

380 zł

Kwalifikacja medyczna do zabiegu LPG / ONDA – 1 h
Cena obejmuje konsultację lekarską (wywiad, badanie, pomiary, zalecenia). Szczegóły dotyczące opcji cen zabiegów znajdują się w kategoriach dotyczących endermologii lub zabiegów medycznych.

200 zł

Promocje

Nawilżenie ust kwasem hialuronowym – 30 min
LIPBLISS 3D hyaluronic acid volumizer by NEAUVIA – pomadka do ust o wartości 180zł przy zabiegu 90 zł (zniżki dla stałych pacjentów łączą się)

450 zł

Powiększenie ust kwasem hialuronowym Neauvia Intense Lips – 1h
LIPBLISS 3D hyaluronic acid volumizer by NEAUVIA o wartości 180zł w PREZENCIE ! (zniżki dla stałych pacjentów łączą się)

1250 zł

Cienie wokół oczu – seria 6 zabiegów – 30 min
6 zabiegów karboksyterapii w cenie 5

750 zł

Cienie wokół oczu – mezoterapia złożona – 40 min
Mezoterapia złożona z 2 preparatów: Neauvia Hydro Deluxe oraz Light Eyes. Efekt widoczny już jest po pierwszym zabiegu. Zalecane są 3-4 zabiegi w odstępach 4-tygodniowych. Potem zabieg podtrzymujący co 3-6 miesięcy.

480 zł

Modelowanie sylwetki – Endermologia Alliance LPG

Endermologia Alliance LPG – 10 zabiegów na ciało – 1h 30 min
Cena 10 zabiegów w obrębie 2-4 okolic ciała, dobranych do typu sylwetki. Cena nie obejmuje kombinezonu zabiegowego (120 zł) i kwalifikacji lekarskiej, jeśli jest konieczna (200 zł).

1800 zł

Endermologia Alliance LPG – brzuch (1 zabieg) – 30 min
Pakiet obejmuje kwalifikację do zabiegów modelujących sylwetkę: pomiar składu ciała oraz 1 zabieg w obrębie brzucha. Cena nie obejmuje kosztu kombinezonu (120 zł).

150 zł

Endermologia Alliance LPG – ciało (pakiet wstępny) – 40 min
Pakiet obejmuje kwalifikację do zabiegów modelujących sylwetkę: pomiar składu ciała oraz 1 zabieg w obrębie 2-3 okolic dobranych do typu sylwetki. Cena nie obejmuje kosztu kombinezonu (120 zł).

300 zł

Usuwanie tkanki tłuszczowej i lifting skóry ONDA

Usuwanie tkanki tłuszczowej, cellulitu i lifting – 1 h 30 min
Usuwanie trudnej do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz liftingu zwiotczałej skóry w okolicach takich, jak brzuch, biodra, pośladki, ramiona, uda, plecy, okolica pach, boczne części tułowia („boczki”) oraz ud („bryczesy”). Jednorazowo zabieg może obejmować do 8 warstw. Cena wyjściowa 900 zł obejmuje do 4 warstw łącznie (np. „bryczesy” to 2 strefy po 2 warstwy w każdej strefie; ujędrnianie pośladków i brzucha to 2-4 strefy po 1 warstwie). Pełny cykl terapeutyczny obejmuje 4 zabiegi co 2-4 tygodnie. Bezpośrednio po zabiegu wykonywany jest masaż. Masaż ręczny wliczony jest w cenę zabiegu. Cena masażu LPG Endermologia obniżona jest o 50% i wynosi 100 zł plus jednorazowy zakup kombinezonu, jeśli wcześniej nie został kupiony. Po zabiegu należy kontynuować masaże przez min. 3 dni oraz stosować preparaty wspomagające spalanie tłuszczów i zmniejszyć spożycie tłuszczów. To zapewnia wysoką skuteczność i szybki efekt nawet po 1 zabiegu. Sprawdź, jakie są dostępne pakiety ułatwiające zastosowanie się do zaleceń i zwiększające skuteczność terapii.

od 750 zł

Pakiet ONDA z LPG – 1 h 30 min
Połączenie zabiegu urządzeniem ONDA z masażem zwiększającym spalanie tłuszczów LPG Endermologie. Cena 1000 zł obejmuje do 4 warstw (1-4 warstw). Do zabiegu LPG niezbędny jest kombinezon, więc jednorazowo doliczyć jego zakup (120 zł).

od 850 zł

Pakiet ONDA + LPG + żywienie – 1 h 30 min
Pakiet obejmuje pierwszy zabieg do 4 warstw, masaż LPG, pomiar składu ciała, konsultację fizjolog żywienia z zaleceniami dotyczącymi żywienia i aktywności fizycznej podczas terapii.

od 1250 zł

Dietetyka – żywienie, odchudzanie

Konsultacja online żywienie – pierwsza konsultacja – 1 h

260 zł

Konsultacja online – druga konsultacja – 30 min

180 zł

Konsultacja online – kontrola – 30 min

120 zł

Dietetyka – pierwsza wizyta – 1 h
Główną jej część stanowi, obok pomiarów, wywiad żywieniowy. Ustalany jest harmonogram kolejnych spotkań. W założonej dla pacjenta karcie zapisywane są wszystkie ustalenia. Pierwsza wizyta jest podstawą do stworzenia tzw. żywienia adaptacyjnego, którego głównym celem jest wyregulowanie procesów metabolicznych i przystosowanie organizmu do nowego sposobu odżywiania. Diety przygotowywane są odpłatnie.

od 320 zł

Dietetyka – druga wizyta – 45 min
Druga wizyta jest podstawą do przygotowania zasadniczej, zindywidualizowanej diety, stanowiącej żywienie podstawowe pacjenta, które jest dietą długofalową. Celem żywienia podstawowego jest trwała zmiana zwyczajów żywieniowych, dlatego musi ono być realizowane pod stałym nadzorem naszej fizjolog żywienia, a czasami także lekarza.

220 zł

Pakiet antycellulitowy – 1 h
3 konsultacje z pomiarem składu ciała wraz z zaleceniami żywieniowego przed, w trakcie i po zakończeniu serii zabiegów na cellulit lub redukujących tkankę tłuszczową.

490 zł

Dzień otwarty – 30 min
Opcja dostępna w wyznaczonym dniu, podanym wcześniej do wiadomości na stronie www.dormio-clinique.pl przez SMS

za darmo

Łysienie, wypadanie włosów

Leczenie łysienia – mezoterapia – 30 min
Cena za 1 zabieg

350 zł

Leczenie łysienia – peptydy Dr.Cyj – 40 min
Podano cenę pojedynczego zabiegu. Terapia obejmuje 4-5 zabiegów w odstępach co najmniej 2-tygodniowych. Skuteczny w leczeniu różnych typów łysienia, w szczególności łysienia androgenowego.

750 zł

Leczenie łysienia – Pluryal Hair Density – 1h
Wzmacnia skórę głowy i stymuluje wzrost włosów. Odżywia mieszki włosowe i wzmacnia skórę głowy. Zwiększa liczbę i średnicę włosów.

850 zł (dwie dawki 1600 zł)

Leczenie łysienia – osocze bogatopłytkowe – 1 h 30 min
Tzw. wampirzy lifting pobudzający wzrost włosów i hamujący ich wypadanie.

800 zł

Leczenie łysienia – komórki macierzyste z tkanki tłuszczowej – 1 h 30 min

3700 zł

Leczenie łysienia androgenowego – mikrografting skóry – 1 h 30 min
Zabieg autoprzeszczepu skóry jest stosowany głównie w leczeniu łysienia androgenowego kobiet i mężczyzn. Polega na pobraniu drobnych fragmentów tkanki i wszczepieniu w skórę dotkniętą łysieniem. Zagęszczenie włosów zauważalne bywa już nawet po 30 dniach.

6000 zł

Implanty włosów Biofibre – 1 h 30 min
W skórę głowy, w znieczuleniu miejscowym, wszczepiane są implanty włosów (sztuczne włosy). Podano cenę i czas zabiegu początkowego (wstępnego) – 100 implantów. Kolejny zabieg wykonuje się po 30 dniach i jego cena i czas trwania zależy od ilości i rodzaju implantowanych włosów. Cena włosa zależy od jego długości i stylu.

od 1500 zł
(od 8,4 zł za 1 implant)

Medycyna estetyczna

Wizyta kontrolna po zabiegu
Ocena efektów zabiegu lub prowadzonego leczenia. Jej cena zależy od tego, czy wykonywany będzie w jej trakcie zabieg uzupełniający (w tej samej okolicy i takim samym materiałem) i uwarunkowana jest ilością zużytego materiału. Jeśli zabieg uzupełniający nie będzie potrzebny, kontrola jest bezpłatna.

od 1 zł

Nawilżanie ust (mezolifting kwasem hialuronowym) – 1 h

od 450 zł

Lifting owalu twarzy Attiva – 1 h 45 min

3700 zł

Lifting powiek – Attiva lifting endodermalny – 1 h 30 min

1800 zł

Lifting brzucha – Attiva – 2 h 30 min

od 4000 zł

Powiększanie ust (kwas hialuronowy) – 1 h
Neauvia Organic Lips, Rheology, Flux, Intense LV – cena za 1 ml, Luminera Lips – cena za 1,25 ml. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem Emla ze znieczuleniem stomatologicznym).

od 1250 zł

Kwas hialuronowy Neauvia Explosion – szyja, dekolt – 1 h
Zmarszczone policzki lub dekolt (skinboosting) – cena 1 strzykawki

1700 zł

CGF Harmony – czynniki wzrostowe osocza – 1 h 30 min

od 800 zł

Algeness – dolina łez, cienie pod oczami – 1 h
Bezpieczny w dolinie łez. W cenie 2 okolice (np. dolina łez i bruzdy)

od 1400 zł

Algeness – lifting twarzy, odmładzanie owalu – 1 h
Konturowanie twarzy, lifting twarzy, podkreślanie męskich rysów

od 1400 zł

Kwas hialuronowy – lifting owalu/policzki – 1 h

2500 zł
(cena dawki podstawowej, możliwe podanie połowy dawki za 1250 zł)

Zmarszczki „lwie” między brwiami – 20 min
Toksyna botulinowa.

od 400 zł
(cena zależy od ilości zużytego produktu)

Zamykanie naczyń: Veinwave – 1 h
Najnowsza technika zamykania naczyń. Jednorazowo na twarzy można podać do 400 impulsów, co pozwala zamknąć naczynia na policzkach i wokół skrzydełek nosa. Cena jednego zabiegu na twarzy nie przekracza 600 zł. Na nosie można użyć ok. 200-250 impulsów – cena do 400 zł. Jeśli zmian naczyniowych jest dużo i konieczne jest użycie większej liczby impulsów, kolejny zabieg wykonuje się po kilku dniach (w innej okolicy twarzy) lub po co najmniej 4 tygodniach, jeśli w tej samej okolicy twarzy.

od 360 zł

Toksyna botulinowa: broda – 20 min

od 370 zł
(cena zależy od ilości użytych jednostek)

Toksyna botulinowa: kąciki ust – 1 h

od 370 zł
(cena zależy od ilości użytych jednostek)

Dermamelan – usuwanie przebarwień – 1 h 30 min
Najskuteczniejsze leczenie przebarwień. Cena obejmuje 4 wizyty, leczenie okluzyjne (maska) oraz 3 produkty: krem leczniczy, krem z filtrem przeciwsłonecznym oraz krem wspomagający leczenie. Krem leczniczy zwykle trzeba dokupić po ok. 1,5-2 miesiącach. Tylko pełna, 3-4-miesięczna kuracja pozwala uzyskać długotrwały efekt: usunięcie przebarwień, redukcja trądziku, zmniejszenie porów, odmłodzenie skóry.

2500 zł

Odmładzanie szyi – mezoterapia – 40 min

od 310 zł

Cienie pod oczami – mezoterapia – 40 min

od 280 zł

Odmładzanie okolic intymnych żeńskich – 1 h 30 min
Kwas hialuronowy Neauvia Intense Rose, zarejestrowany do zabiegów estetycznych w obrębie żeńskich okolic intymnych

od 1500 zł

Cienie wokół oczu – karboksyterapia – 20 min

150 zł
Seria 6 zabiegów – 750 zł

Karboksyterapia – biust – 30 min
Zabieg polegający na podawaniu CO2 do tkanek w celu poprawy przepływu krwi, czego skutkiem jest poprawa wyglądu skóry, jej wygładzenie i ujędrnienie.

170 zł
Seria 6 zabiegów – 850 zł (płatne z góry – 810 zł)
Seria 10 zabiegów – 1550 zł (płatne z góry – 1500 zł)

Karboksyterapia – bryczesy/brzuch – 30 min
Zabieg polegający na podawaniu CO2 do tkanek w celu poprawy przepływu krwi, czego skutkiem jest poprawa wyglądu skóry, jej wygładzenie i ujędrnienie.

200 zł
Seria 10 zabiegów – 1800 zł (płatne z góry – 1700 zł)

Karboksyterapia – cellulit (2 okolice) – 30 min
Zabieg polegający na podawaniu CO2 do tkanek w celu poprawy przepływu krwi, czego skutkiem jest poprawa wyglądu skóry, jej wygładzenie i ujędrnienie.

300 zł

Nadmierna potliwość: – dłonie lub stopy – 1 h 30 min

od 1800 zł

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu – 30 min
Mesoslim – 1 fiolka

od 400 zł

Redukcja poduszek tłuszczowych pod oczami – 30 min
podano cenę za pojedynczy zabieg. Zwykle w celu osiągnięcia optymalnego efektu konieczne jest wykonanie 2-4 zabiegów w odstępie co najmniej miesiąca.

250 zł

Lifting powiek plazmą – Plazma IQ – 1 h
Nieinwazyjny lifting powiek urządzeniem Plasma IQ przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym kremem znieczulającym. Efekty są widoczne już po jednym zabiegu i w większości przypadków są satysfakcjonujące. Po zabiegu pozostają drobne strupki, które schodzą po 3-4 dniach. Obrzęk powiek ustępuje po kilku dniach. W przypadku dużych zmian zabieg powtarza się po co najmniej 4 tygodniach.

750 zł (cena za lifting górnych lub dolnych powiek) 1300zł (cena za lifting górnych oraz dolnych powiek)

Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe – 1 h 30 min
Mezolifting XL 5 ml (stężony kwas hialuronowy)

od 630 zł

Zabieg Neauvia Stimulate & Lift – 1 h
Zabieg polega na połączeniu wypełniacza nowej generacji o podwójnym działaniu oraz mezoliftingu kwasem hialuronowym nowej generacji. Dzięki temu uzyskuje się natychmiastowy efekt liftingu i wygładzenia zmarszczek oraz postępujący proces odbudowy kolagenu w skórze. Po zabiegu głównym wykonuje się jeszcze 1-2 zabiegi mezoliftingu kwasem hialuronowym skojarzonym z czynnikami stymulującymi syntezę kolagenu w skórze.

od 1500 zł

Mezoterapia (twarz / skóra owłosiona głowy) – 30 min
Mesopeel Filorga (peeling z mezoterapią)

od 320 zł

Nadmierna potliwość – pachy – 1 h

od 1400 zł

Kwas hialuronowy – plastyka / lifting nosa – 1 h

od 1250 zł

Kwas hialuronowy – bruzdy nosowo-wargowe – 1 h
Cena dawki podstawowej (może być potrzebne więcej, wtedy wielokrotność).

od 1250 zł

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu – 30 min
Ultradźwięki w zabiegach.

80 zł

Usuwanie naczyniaków rubinowych – 1 h
Od 1 do 2 sztuk

250 zł

Usuwanie naczyniaków rubinowych – 1 h
Od 3 do 5 sztuk

370 zł

Usuwanie naczyniaków rubinowych – 1 h
Od 6 do 10 sztuk

560 zł

Nadmierna potliwość – pachy – 1 h
Toksyna botulinowa – cena zależy od ilości użytych jednostek

od 1400 zł

Nadmierna potliwość – twarz – 1 h
Toksyna botulinowa – cena zależy od ilości użytych jednostek

od 600 zł

Toksyna botulinowa – czoło – 30 min
Cena zależy od ilości użytych jednostek

od 700 zł

Kurze łapki – toksyna botulinowa – 30 min
Cena zależy od ilości użytych jednostek

od 450 zł

Zamykanie naczyń – skleroterapia – 1 h 30 min
Tylko nogi

od 300 zł

Mezoterapia (twarz / skóra owłosiona głowy) – 30 min
Filorga powierzchowna / głębsza

od 330 zł

Mezoterapia (twarz / skóra owłosiona głowy) – 30 min lub 1 h 30 min
Mesoestetic powierzchowny / głębszy

30 min / 350 zł
1 h 30 min / 250 zł

Mezolifting – kw. hialuronowy Neauvia Hydro Deluxe – 45 min
Stężony kwas hialuronowy z promotorem kolagenu – cena za 1 strzykawkę o objętości 1 ml

od 380 zł

Lifting nićmi

Nici liftingujące Aptos – owal twarzy – 1 h 30 min

od 1800 zł

Nici liftingujące Aptos – bruzdy nosowo-wargowe – 1 h 30 min

od 1800 zł

Nici liftingujące Aptos – lifting podbródka – 2 h

od 1200 zł

Nici liftingujące Aptos – lifting policzków – 1 h 30 min

od 1200 zł

Nici PDO – okolica oczu – 1 h

650 zł

Nici PDO – szyja – 1 h 30 min

od 600 zł

Kosmetyka estetyczna

Konsultacja kosmetyczna – 1 h

gratis

PRX – peeling anti-aging – 45 min

350 zł

Mezoterapia mikroigłowa z dermabrazją MIRARoller – 1 h
Mezoterapia z mikrodermabrazją i masażem próżniowym. Wykonuje się serię 4 lub 6 zabiegów.

od 333 zł
(podana cena jest średnią ceną pojedynczego zabiegu w pakiecie 6-zabiegowym)

Kompleksowe zabiegi odmładzająco-rewitalizujące – 2 h
Zabieg Exuviance na okolicę oczu.

200 zł / 1 zabieg
(w serii 4 zabiegów – 180 zł za jeden zabieg)

Kompleksowe zabiegi odmładzająco-rewitalizujące – 2 h
Twarz – szyja – dekolt. Zabieg Exuviance standardowy.

290 zł / 1 zabieg
(w serii 4 zabiegów – 260 zł za jeden zabieg)

Kompleksowe zabiegi odmładzająco-rewitalizujące – 2 h
Twarz – szyja – dekolt. Zabieg Exuviance premium (dodatkowo 1-2 warstw kwasów).

330 zł / 1 zabieg
(w serii 4 zabiegów – 300 zł za jeden zabieg)

Kompleksowe zabiegi odmładzająco-rewitalizujące – 2 h
Twarz-szyja-dekolt. Golden Touch PROfessional odmładzająco-liftingujący zabieg na bazie złota monojonowego, krzemu i boru organicznego oraz wit. C
.

250 zł / 1 zabieg
(w serii 4 zabiegów – czwarty zabieg w cenie 100 zł,
w serii 6 zabiegów – szósty zabieg gratis)

Kompleksowe zabiegi odmładzająco-rewitalizujące – 2 h
Twarz-szyja-dekolt. Silver Touch PROfessional oczyszczająco-normalizujący zabieg na bazie srebra monojonowego, krzemu i boru organicznego oraz wit. C
.

180 zł / 1 zabieg
(w serii 4 zabiegów – czwarty zabieg w cenie 80 zł,
w serii 6 zabiegów – szósty zabieg gratis)

Kompleksowe zabiegi odmładzająco-rewitalizujące – 2 h
Twarz-szyja-dekolt. Organic Silica PROfessional odżywczo-regenerujący zabieg na bazie krzemu i boru organicznego oraz wit. C
.

120 zł / 1 zabieg
(w serii 4 zabiegów – czwarty zabieg w cenie 50 zł,
w serii 6 zabiegów – szósty zabieg gratis)

Acnelan – leczenie trądziku – 45 min
Cena obejmuje pojedynczy zabieg na twarzy. Cena nie obejmuje preparatów do pielęgnacji w domu.

450 zł

Mikrodermabrazja medyczna PLATINIUM MD – 1 h
twarz

300 zł

Mikrodermabrazja medyczna PLATINIUM MD – 1 h
twarz + szyja

350 zł

Mikrodermabrazja medyczna PLATINIUM MD – 1 h 30 min
twarz + szyja + dekolt

420 zł

Mikrodermabrazja medyczna PLATINIUM MD – 1 h
plecy – część górna

450 zł

Mikrodermabrazja medyczna PLATINIUM MD – 1 h 30 min
plecy – całość

480 zł

Ferulac Peels Booster System – 1 h
Twarz + szyja. Nowa generacja nanopeelingów chemicznych, w których wykorzystano innowacyjną technologię transportu substancji aktywnych za pomocą wysokiej jakości liposomów. Głównymi składnikami aktywnymi są kwas ferulowy, floretyna, retinol oraz kwasy owocowe.

350 zł

Ferulac Peels Booster System – 1 h
Twarz + szyja + dekolt. Nowa generacja nanopeelingów chemicznych, w których wykorzystano innowacyjną technologię transportu substancji aktywnych za pomocą wysokiej jakości liposomów. Głównymi składnikami aktywnymi są kwas ferulowy, floretyna, retinol oraz kwasy owocowe.

450 zł

DNA Recovery Peel System – 1 h
Twarz + szyja + dekolt. Pierwszy peeling nanotechnologiczny odbudowujący uszkodzone DNA komórkowe naprawia uszkodzenia powodowane przez słońce. Zabieg oparty na technologii Nanotech zawierający substancje aktywne zamknięte w pęcherzykach lipidowych.

190 zł

Retix.C 4% – 1 h
Twarz + szyja + dekolt. W zabiegu wykorzystano stabilizowaną postać retinolu – jednego z najskuteczniejszych składników stosowanych w odmładzaniu skóry, oraz wit. C i koktajlu antyoksydantów działających rozjaśniająco i regenerująco na skórę.

od 250 zł
(cena zabiegu Retix.C 4% w wersji z Salipeel S – 300 zł)

Krioplastyka Criolift – 1 h 30 min
Twarz + szyja

380 zł
(z mezoterapią – 300 zł)

Krioplastyka Criolift – 1 h 30 min
Twarz + szyja + dekolt

480 zł
(z mezoterapią – 330 zł)

Krioplastyka Criolift – 1 h 30 min
Okolica oczu

150 zł
(z mezoterapią – 130 zł)

Krioplastyka Criolift – 1 h 30 min
Grzbiety rąk

150 zł
(z mezoterapią – 130 zł)

Fale radiowe – 1 h
Okolice oczu

150 zł
(pakiet 5+1 gratis – 750 zł)

Fale radiowe – 1 h
Okolica ust

150 zł
(pakiet 5+1 gratis – 750 zł)

Fale radiowe – 1 h 30 min
Twarz

210 zł
(pakiet 5+1 gratis – 1050 zł)

Fale radiowe – 1 h 30 min
Twarz + szyja

250 zł
(pakiet 5+1 gratis – 1250 zł)

Fale radiowe – 2 h
Twarz + szyja
+ dekolt

290 zł
(pakiet 5+1 gratis – 1450 zł)

Fale radiowe – 1 h
Dekolt

150 zł
(pakiet 5+1 gratis – 750 zł)

Fale radiowe – 1 h
Grzbiety dłoni

150 zł
(pakiet 5+1 gratis – 750 zł)

Fale radiowe – 1 h 30 min
Ramiona + łokcie

200 zł
(pakiet 5+1 gratis – 1000 zł)

Fale radiowe – 1 h 30 min
Brzuch

200 zł
(pakiet 5+1 gratis – 1000 zł)

Fale radiowe – 1 h 30 min
Boki

220 zł
(pakiet 5+1 gratis – 1100 zł)

Fale radiowe – 1 h
Kolana

180 zł
(pakiet 5+1 gratis – 900 zł)

Fale radiowe – 1 h 30 min
Pośladki

250 zł
(pakiet 5+1 gratis – 1250 zł)

Fale radiowe – 1 h 30 min
Uda przód+ bryczesy

280 zł
(pakiet 5+1 gratis – 1400 zł)

Fale radiowe – 1 h 30 min
Uda strona wewnętrzna + tył

280 zł
(pakiet 5+1 gratis – 1400 zł)

Fale radiowe – 1 h
Okolica intymna

200 zł

Czyszczenie skóry kwasami – 1 h 30 min
Twarz

200 zł

Czyszczenie skóry kwasami – 1 h 30 min
Twarz
+ dekolt

280 zł

Czyszczenie skóry kwasami – 1 h 30 min
Górna część pleców

240 zł

Czyszczenie skóry kwasami – 1 h 30 min
Całe plecy

280 zł

Leczenie przebarwień – Cosmelan – 1 h 30 min
Z kremami

1700 zł

Leczenie przebarwień – Dermamelan – 45 min
Z kremami

1900 zł

Luminoterapia LED – 1 h 30 min

70 zł

Ultradźwięki – 1 h 30 min
Twarz

80 zł
(w zabiegu 60 zł)

Ultradźwięki – 1 h 30 min
Twarz
+ szyja + dekolt

160 zł

Ultradźwięki – 1 h 30 min
Górna część pleców

120 zł

Ultradźwięki – 1 h 30 min
Całe plecy

180 zł

Ultradźwięki – 1 h 30 min
Naczynia kończyn dolnych

od 120 zł

Medycyna przeciwstarzeniowa

Wizyta kontrolna (postępy leczenia) – 1 h
Celem wizyty jest ocena postępów leczenia, którą oparta jest o wywiad, wyniki badań oraz badanie fizykalne. Cena zależy od rodzaju prowadzonego leczenia i jego etapu.

od 125 zł
(w przypadku standardowej kontroli leczenia żywienia – 140 zł. Kontrola z analizą wyników laboratoryjnych – 220 zł, badań genetycznych – 350 zł)

Wizyta kontrolna – okresowa – 1 h
Wizyta ma na celu kontrolę postępów zleconego leczenia. Ich częstotliwość zależy od osiąganych efektów leczenia. Standardowo pierwsze 2 wizyty kontrolne odbywają się co 1-3 miesięcy, kolejne w większych odstępach.

180 zł

Wizyta z analizą wyników badań – 1 h 30 min
Cena wizyty zależy od rodzaju i zakresu analizowanych badań.

od 350 zł
(w przypadku badań genetycznych koszt wizyty wynosi 500 zł)

Wizyta lekarska wstępna – 1 h 30 min

200 zł