Peelingi chemiczne

Peeling na bazie kwasów chemicznych to proces kontrolowanego uszkodzenia skóry, które wywołuje w niej stan zapalny. Dzięki temu uruchomiony zostaje proces odnowy komórek, co prowadzi do przebudowy kolagenu, zmniejszenia ilość melanocytów, proliferacji fibroblastów i powstania nowych włókien elastynowych.

W naszej klinice proponujemy Państwu nanopeelingi nowej generacji Ferulac Peels Booster Systems, w których wykorzystano innowacyjną technologię transportu substancji aktywnych za pomocą nanosomów. Podstawowym składnikiem jest kwas ferulowy, który ma silne działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne, redukuje zaczerwienienia, zmniejsza przebarwienia i hamuje ich powstawanie, a także m.in. witaminy C, E i A, retinol, kwas hialuronowy i kwasy owocowe. Po zabiegu skóra jest napięta, rozświetlona, wygładzona.

Nasi pacjenci lubią też innowacyjną formułę pierwszego peelingu nanotechnologicznego DNA Recovery Peel System odbudowującego uszkodzone DNA komórkowe, który świetnie regeneruje skórę uszkodzoną słońcem. Zabieg nie powoduje podrażnienia podczas aplikacji.

Z kolei Retix C 4% to kompletna terapia przeciwstarzeniowa wykorzystująca retinol w stężeniu 4% w formule, która zapewnia lepszą tolerancję przez skórę, oraz witaminę C o działaniu rozjaśniającym i antyoksydacyjnym. W przypadku skóry tłustej i trądzikowej zabieg ten łączymy z peelingiem salicylowym Salipeel.

Wskazania

Peelingi chemiczne są świetną metodą rewitalizacji, odmłodzenia i odświeżenia skóry. Polecane są jako:profilaktyka przeciwstarzeniowa, poprawiają jakość i wygląd skóry zniszczonej, przesuszonej, z objawami fotostarzenia, redukują drobne zmarszczki, ujednolicają i rozjaśniają koloryt, przywracają skórze zdrowy blask.

Cennik

Ferulac Peels Booster System (twarz + szyja) 1 h

350 zł

Ferulac Peels Booster System (twarz + szyja + dekolt) 1 h

450 zł

DNA Recovery Peel System (twarz + szyja + dekolt) 1 h

190 zł

RetixC 4% (twarz + szyja + dekolt) 1 h

250 zł

RetixC 4% w wersji z Salipeel S (twarz + szyja + dekolt) 1 h

300 zł

Umów się na zabieg

Chcesz skorzystać z indywidualnie dobranego peelingu chemicznego? Skontaktuj się z nami, aby wybrać najdogodniejszy termin.