ONDA – redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

Innowacyjna technologia tzw. zimnych mikrofal Coolwaves skutecznie redukuje nawet zaawansowany cellulit i miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową.

wOnda wykorzystuje fale o selektywnej częstotliwości 2,45 GHz z zakresu promieniowania mikrofalowego, które są niezwykle skuteczne w redukcji tkanki tłuszczowej. W minimalnym stopniu są pochłaniane przez wodę w skórze właściwej i naskórku, docierając niemal w całości do głębiej położonej tkanki tłuszczowej. Skumulowana tam energia Coolwaves wywołuje tzw. stres metaboliczny w komórkach tłuszczowych (adipocytach), prowadząc do ich uszkodzenia i zniszczenia.

Proces ten zachodzi bez ryzyka poparzenia naskórka, a skuteczność redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrnienia skóry jest wyższa niż w innych technologiach modelujących ciało. Dodatkowo druga głowica – o płytszym działaniu – wywołuje skrócenie włókien kolagenowych, co daje widoczną poprawę jędrności i napięcia skóry. Zabieg jest bezbolesny, zalecana seria powtórzeń to 4-6 co 2-3 tygodnie na jeden obszar. Podczas jednej wizyty można opracować 8 obszarów, każdy o wielkości 15×15 cm.

Wskazania

Zabieg polecany jest wszystkim osobom chcącym pozbyć się nadmiernie i miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej (np. z brzucha, ud, pośladków, tzw. boczków, ramion, pleców czy znad kolan), cellulitu każdego rodzaju i stopnia zaawansowania oraz wiotkiej skóry na różnych obszarach ciała. Zabieg jest efektywny pod warunkiem, że złapany w dłonie fałd tkanki tłuszczowej w tym miejscu wynosi od 2 cm do 6 cm.

Cennik

Onda

od 650 zł

Umów się na zabieg

Chcesz skorzystać z zabiegu Onda? Skontaktuj się z nami, aby wybrać najdogodniejszy termin.