Nici liftingujące Aptos

Nici liftingujące Aptos dzięki specjalnym mikrowypustom mają zdolność mechanicznego unoszenia tkanek, dając efekt naturalnego liftingu. Specjalne techniki implantacji pozwalają skutecznie poprawić wygląd twarzy i ciała. Nici mają też działania biostymulujące.

Nici Aptos zostały wynalezione przez dr. Marlena Sulamanidze, światowej sławy chirurga. Nici, dostępne w różnych rodzajach i długościach, są wyposażone w mikrowypustki, które zakotwiczają się w tkankach miękkich i pozwalają uzyskać mechaniczny lifting skóry – widoczny tuż po zabiegu. Do implantacji nici wykorzystuje się specjalistyczne igły, których budowa umożliwia bardzo precyzyjne ruchy i pracę z tkankami. Nici są wprowadzane poprzez niewielkie punktowe nacięcia, dzięki czemu rekonwalescencja po zabiegu przebiega szybko i nie wyklucza z codziennych aktywności. Opracowane przez firmę Aptos techniki implantacji umożliwiają uniesienie praktycznie dowolnego obszaru twarzy i ciała, a dobrze wykonany zabieg daje bardzo naturalny efekt odmłodzenia i poprawy wyglądu.

Nici rozpuszczalne są wykonane z kwasu polimlekowego, który ma dodatkowo działanie biostymulujące – pobudzając produkcję kolagenu poprawia napięcie i gęstość skóry w kolejnych miesiącach. Dostępne są też nici nowej generacji – z dodatkiem kwasu hialuronowego, który dodatkowo rewitalizuje skórę. Kwas polimlekowy rozpuszcza się w organizmie w okresie ok. 6-12 miesięcy, a uzyskany efekt utrzymuje się ok. 1,5-2 lat.

Wskazania

Nici liftingujące Aptos pozwalają unieść opadające tkanki (przede wszystkim w okolicy policzków, żuchwy i podbródka, lifting brwi), wygładzić zmarszczki i bruzdy (np. linie marionetki, bruzdy nosowo-wargowe, lwia zmarszczka, kurze łapki, zmarszczki palacza), poprawić napięcie skóry na szyi, dekolcie, brzuchu, ramionach czy udach.

Cennik

Lifting Nici Aptos – owal twarzy

1800 zł

Lifting Nici Aptos – bruzdy nosowo-wargowe

1800 zł

Listing Nici Aptos – policzki

1200 zł

Lifting Nici Aptos – broda

1200 zł

Umów się na zabieg

Chcesz skorzystać z zabiegu z nićmi liftingującymi Aptos? Skontaktuj się z nami, aby wybrać najdogodniejszy termin.