Warszawa +48 603 212 288

Kraków +48 603 212 288

Nici liftingujące Aptos

Nici liftingujące Aptos dzięki specjalnym mikrowypustom mają zdolność mechanicznego unoszenia tkanek, dając efekt naturalnego liftingu. Specjalne techniki implantacji pozwalają skutecznie poprawić wygląd twarzy i ciała. Nici mają też działania biostymulujące.

Nici Aptos zostały wynalezione przez dr. Marlena Sulamanidze, światowej sławy chirurga. Nici, dostępne w różnych rodzajach i długościach, są wyposażone w mikrowypustki, które zakotwiczają się w tkankach miękkich i pozwalają uzyskać mechaniczny lifting skóry – widoczny tuż po zabiegu. Do implantacji nici wykorzystuje się specjalistyczne igły, których budowa umożliwia bardzo precyzyjne ruchy i pracę z tkankami. Nici są wprowadzane poprzez niewielkie punktowe nacięcia, dzięki czemu rekonwalescencja po zabiegu przebiega szybko i nie wyklucza z codziennych aktywności. Opracowane przez firmę Aptos techniki implantacji umożliwiają uniesienie praktycznie dowolnego obszaru twarzy i ciała, a dobrze wykonany zabieg daje bardzo naturalny efekt odmłodzenia i poprawy wyglądu.

Nici rozpuszczalne są wykonane z kwasu polimlekowego, który ma dodatkowo działanie biostymulujące – pobudzając produkcję kolagenu poprawia napięcie i gęstość skóry w kolejnych miesiącach. Dostępne są też nici nowej generacji – z dodatkiem kwasu hialuronowego, który dodatkowo rewitalizuje skórę. Kwas polimlekowy rozpuszcza się w organizmie w okresie ok. 6-12 miesięcy, a uzyskany efekt utrzymuje się ok. 1,5-2 lat.

Wskazania

Nici liftingujące Aptos pozwalają unieść opadające tkanki (przede wszystkim w okolicy policzków, żuchwy i podbródka, lifting brwi), wygładzić zmarszczki i bruzdy (np. linie marionetki, bruzdy nosowo-wargowe, lwia zmarszczka, kurze łapki, zmarszczki palacza), poprawić napięcie skóry na szyi, dekolcie, brzuchu, ramionach czy udach.

Cennik

Nici Aptos

000 zł

Nici Aptos

000 zł

Nici Aptos

000 zł

Umów się na zabieg

Chcesz skorzystać z zabiegu z nićmi liftingującymi Aptos? Skontaktuj się z nami, aby wybrać najdogodniejszy termin.