Nanotransfer komórek macierzystych – Micro Nano Fat

Zabieg odmładzający łączący wolumetrię z silną regeneracją skóry. Polega na przeszczepie tkanki tłuszczowej bogatej w komórki macierzyste w celu rewitalizacji skóry bądź odbudowy jej objętości (w 100% naturalny wypełniacz). Metoda ta została opracowana przez dr. Mario Goisisa, światowej sławy chirurga plastyka.

Zabieg polega na pobraniu z okolicy biodra niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli opatentowanej przez twórcę metody – dr Mario Gosisa. Pobrany materiał jest następnie płukany i filtrowany w specjalnym systemie filtrów, aby usunąć z niego krew oraz płyn znieczulający, które mogłyby wpłynąć na finalny efekt zabiegu.

Część pobranego tłuszczu przetwarzana jest w celu uzyskania Nano Fat – tłuszczu, w którym komórki tłuszczowe są niszczone, a komórki macierzyste są uwalniane. Taki preparat podawany jest tuż pod powierzchnię skóry metodą mezoterapii, co powoduje jej odżywienie, rozświetlenie, rewitalizację i napięcie. Pozostałą część pobranego tłuszczu (Micro Fat) wykorzystujemy w wolumetrii. Jest to najlepszy i najbezpieczniejszy możliwy wypełniacz, gdyż jest to materiał w autologiczny. Za jego pomocą można zmniejszyć bruzdy nosowo-wargowe, zredukować oznaki zmęczenia w okolicy oczu, wymodelować usta i brodę, poprawić kontur nosa, powiększyć usta, zrewitalizować dłonie, odmłodzić okolicę szyi i dekolt. W czasie zaledwie jednego można przeprowadzić wolumetrię całej twarzy. Nanotransfer komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej jest też stosowany w odbudowie objętości i rewitalizacji okolic intymnych.

Specjalnie zaprojektowany system zapewnia szybki przebieg całej procedury zabiegowej. Zabieg daje naturalne efekty odmłodzenia. Nie wymaga specjalnego przygotowania, oraz nie wyklucza z życia zawodowego, ponieważ już następnego dnia po wykonaniu procedury można powrócić do normalnej aktywności. Odpowiednie wykorzystanie obu typów tłuszczu (Micro i Nano Fat) pozwala uzyskać spektakularne rezultaty już po jednym zabiegu, a jego efekty są niezwykle trwałe i utrzymują się przez lata.

Wskazania

• Skóra wymagająca regeneracji i rewitalizacji
• Odbudowa objętości, poprawa wolumetrii
• Odmłodzenie dłoni, szyi i dekoltu
• Modelowanie ust i brody
• Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek
• Redukcja cieni i worków pod oczami
• Ujędrnienie, zagęszczenie wiotkiej skóry
• Odbudowa tkanek w okolicach intymnych

Cennik

Micro nano fat

000 zł

Micro nano fat

000 zł

Umów się na zabieg

Chcesz skorzystać z zabiegu Micro Nano Fat? Skontaktuj się z nami, aby wybrać najdogodniejszy termin.