Mikrodermabrazja medyczna

Zabieg mikrodermabrazji wykonywany urządzeniem SilkPeel™ MD Platinum™, który w odróżnieniu od typowych urządzeń do mikrodermabrazji kosmetycznej, posiada specjalne głowice zabiegowe.

Głowice te różnią się budową i posiadają dodatkową funkcję, która umożliwia jednoczesne wprowadzenie w skórę różnych substancji w celu zwiększenia skuteczności terapii i dostosowania zabiegu do typu skóry.

Silk Peel umożliwia połączenie zabiegu oczyszczania, peelingu i nawilżania w jednej procedurze. Metoda ta polega na połączeniu specjalnej ciśnieniowej abrazji i serum na bazie składników aktywnych. Silk Peel to nieinwazyjna metoda, odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. Pomaga w sposób widoczny spłycić zmarszczki, usunąć przebarwienia, spłycić blizny potrądzikowe i rozświetlić skórę.

Wskazania

Skuteczność SilkPeel™ MD Platinum została potwierdzona w badaniach klinicznych. To szybka metoda odmłodzenia wyglądu skóry, redukcji drobnych zmarszczek, ujednolicenia kolorytu, nawilżenia suchej skóry. Wspomaga też leczenie trądziku i przebarwień (hormonalnych, posłonecznych, starczych).

Cennik

Mikrodermabrazja medyczna MD Platinum (twarz) 1 h

300 zł

Mikrodermabrazja medyczna MD Platinum (twarz + szyja) 1 h

350 zł

Mikrodermabrazja medyczna MD Platinum (twarz + szyja + dekolt) 1 h 30 min

420 zł

Mikrodermabrazja medyczna MD Platinum (plecy – część górna) 1 h

450 zł

Mikrodermabrazja medyczna MD Platinum (plecy – całość) 1 h 30 min

480 zł

Umów się na zabieg

Chcesz skorzystać z zabiegu mikrodermabrazji SilkPeel™ MD Platinum? Skontaktuj się z nami, aby wybrać najdogodniejszy termin.