Cosmelan/Dermamelan

Cosmelan/Dermamelan to niezwykle skuteczna terapia depigmentacyjna. Składa się z 2 etapów (przeprowadzanych w gabinecie oraz w domu). Najlepsze efekty uzyskuje się w przypadku przebarwień o podłożu hormonalnym (melasma), przy skórze tłustej lub mieszanej, ponieważ dodatkowo reguluje wydzielanie łoju i zwęża pory.

Zabieg składa się z 2 etapów:

Etap 1 – w gabinecie
Nalożenie preparatu (maski depigmentacyjnej) Cosmelan lub Dermamelan. Jej głównym celem jest eliminacja przebarwień.

Etap 2 – w domu
Pacjent z nałożoną maską udaje się do domu i zmywa ją bieżącą wodą, po około 5 godzinach – czas trzymania maski ustala lekarz wykonujący zabieg. Następnie pacjent stosuje krem Cosmelan/Dermamelan przez ok. 3 miesiące od zabiegu według schematu dobranego w gabinecie oraz krem nawilżający Hydra Vital Factor K (kremy dostaje w gabinecie, są wliczone w cenę zabiegu).

Wskazania

Cosmelan/ Dermamelan są to preparaty nowej generacji o silnym działaniu depigmentacyjnym, szczególnie skuteczne w usuwaniu przebarwień hormonalnych i posłonecznych. Kuracja ujednolica też kolor skóry, przywraca jej gładkość i promienny blask, odmładza. Prowadzi też do zwężenia porów, hamuje wydzielanie sebum. Mechanizm działania jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny. Cosmelan/Dermamelan świetnie sprawdza się też w usuwaniu plam np. pozapalanych na plecach oraz przebarwień na dłoniach będących efektem fotostarzenia.

Cennik

Leczenie przebarwień Cosmelan 1 h 30 min (z kremami)

1700 zł

Leczenie przebarwień Dermamelan 45 min (z kremami)

1900 zł

Umów się na zabieg

Chcesz skorzystać z zabiegu Cosmelan/Dermamelan? Skontaktuj się z nami, aby wybrać najdogodniejszy termin.