Adipocytoliza Aqyalyx

Aqualyx to skuteczna metoda pozbycia się niechcianej tkanki tłuszczowej np. z okolic brzucha, ud, pośladków czy ramion. Jest niechirurgiczną alternatywą dla liposukcji.

Aqualyx to roztwór na bazie deoksycholau sodu (bez fosfatydylocholiny), który podany iniekcyjnie w tkankę tłuszczową powoduje rozerwanie komórek tłuszczowych i rozpad trójglicerydów. Następnie produkty rozpadu komórek tłuszczowych są wydalane są z organizmu w naturalnych procesach fizjologicznych, za pośrednictwem wątroby i nerek. W porównaniu z powszechnie stosowanymi roztworami fosfatydylocholiny preparat Aqualyx jest bardziej skuteczny, mniej inwazyjny, a sam zabieg jest bezbolesny i szybciej daje pożądane efekty (mniejsza liczba koniecznych zabiegów do uzyskania efektów).  

W zależności od grubości tkanki tłuszczowej wykonuje się zabieg raz lub kilkakrotnie – zwykle to nie więcej niż 2-4 powtórzenia, w odstępach co 2-4 tygodnie. Efekty zabiegu są widoczne po około trzech tygodniach (tyle czasu potrzeba, aby organizm pozbył się uszkodzonych komórek tłuszczowych). Lipolizę większych powierzchni ciała wykonuje się etapami, ponieważ podczas jednego zabiegu nie można podać zbyt dużej ilości preparatu. Uzyskane efekty są trwałe!

Wskazania

Aqualyx jest metodą modelowania sylwetki, nie odchudzania. Najlepsze efekty uzyskuje się u osób mających właściwą wagę (lub delikatną nadwagę) oraz lokalnie zdeponowaną (oporną na dietę i ćwiczenia) tkankę tłuszczową, np. na brzuchu, po wewnętrznej stronie ud i kolan, na pośladkach, ramionach, pod pachami, na plecach, tzw. boczki czy bryczesy. Aqualyx stosowany też jest w redukcji podwójnego podbródka oraz w przypadku tzw. bawolego karku.

Cennik

Aqualyx – 1 fiolka

450 zł

Umów się na zabieg

Chcesz skorzystać z zabiegu Aqualyx? Skontaktuj się z nami, aby wybrać najdogodniejszy termin.